Ügyvezető (Veszprém)

Humán Centrum Kft.

Ügyvezető

Leírás

A Mart-Forma Kft. 2013-ban alapított 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozás, melynek fő profilja térkő gyártó gépekhez szükséges szerszámok, illetve komplett térkő gyártó gép gyártása. Eseti megbízások alapján vállalják egyedi termékek és alkatrészek gyártását is. Saját mérnök és összeszerelő csapattal rendelkezik, így a tervezést és gyártást is házon belül valósítják meg.

Feladatok

  • a tulajdonosi kör által kitűzött üzleti célok mentén a szervezet operatív és gazdasági vezetése

Elvárások

  • 30-100 fős vállalat felsővezetésében szerzett tapasztalat
  • egyedi gépgyártásban vezetői tapasztalat
  • rendszerépítésben való jártasság
  • kereskedelemben, üzletszerzésben való jártasság
  • munkaügyi és munkavédelmi jogszabályi ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Pozíciónak megfelelő fix fizetés + eredményfüggő bónusz
  • Cégautó (saját használatra is)
  • Stabil háttérrel rendelkező cégcsoport, hosszú távú munkalehetőség
  • Emberközpontú környezet
  • Folyamatosan bővülő, megújuló és innovatív feladatok

Előnyök

  • angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

Munkavégzés helye

  • Veszprém
Veszprém