Ügyvezető (Budakalász)

30 éve működő magyar tulajdonú építőipari, kereskedő és szolgáltató vállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Ügyvezető

Elvárások:

  • Építőipari középfokú vagy felsőfokú szakirányú végzettség,
  • Széleskörű, naprakész ismeretek, megalapozott szakmai tudás,
  • Önálló és csapatmunkára való képesség,
  • 5 éves szakmai tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Felelős műszaki vezetői jogosultság megléte,
  • Kamarai tagság

Feladatok:

  • Tulajdonosok felé naprakész jelentések készítése,
  • A beosztott vezetők munkájának operatív irányítása, ellenőrzése,
  • A műszaki tevékenységek dokumentálásának ellenőrzése,
  • Projektek hatékony, gazdaságos, megvalósításának felügyelete, ellenőrzése,
  • Szakmai utasítások, belső szabályzatok kiadása, műszaki dokumentációk naprakészen tartása,
  • Műszaki előírások betartása, betartatása, a változások figyelemmel kísérése,
  • Aktív részvétel az ajánlatadás időszakában, tervek-technológiák véleményezése,
  • Ajánlati munkák, határidők figyelése, betartása, betartatása

Amit kínálunk:

  • Tejes munkaidős, határozatlan idejű bejelentés,
  • Stabil, hosszú távú, biztos munkahely, versenyképes fizetés,
  • Munkavégzéshez szükséges telefon, gépjármű

Munkavégzés helye:

Budakalász

Budakalász