Ügyvezető asszisztens és versenyszervező (Budapest)

Nagy múltú Óbudai tenisz-, fallabda verseny- és szabadidő-sportcentrum keres

Ügyvezető asszisztens és versenyszervező

munkatársat

Feladatok

  • Nemzetközi versenyszervezéssel kapcsolatos feladatok
  • Az ügyvezető munkájának teljes körű támogatása
  • Az ügyvezető hivatalos levelezésének intézése
  • A cég partnereivel való kapcsolattartás
  • Számlázó program használata
  • Bejövő számlák rendszerezése
  • Könyvelőnek, havi rendszerességgel, könyvelési anyag átadása
  • A verseny pénzügyi elszámolásában felmerülő adminisztrációs feladatok
  • Egyéb adminisztrációs és titkársági feladatok elvégzése

Elvárások

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Microsoft Office alkalmazások teljes körű ismerete
  • Alkalmasság az önálló munkavégzésre
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Pontos, precíz és lendületes munkavégzés

Előnyök

  • angol levelező színtű nyelvtudás
  • pénzügyi végzettség és gyakorlat

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési és előmeneteli lehetőség

Munkavégzés helye

Óbuda III. kerület

fényképes önéletrajzzal.

Budapest