Ügyvezető igazgató (Szentlőrinc)

Egészségközpont megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Ügyvezető igazgató

Elvárások:

Orvostudományi vagy egyéb egyetemi szintű végzettség, Mesterképzési szakon szerzett egészségügyi menedzser szakképesítés, Legalább ötéves szakirányú vezetői gyakorlat, Büntetlen előélet, Cselekvőképesség, Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Feladatok:

Az intézmény vezetése, szakmai és gazdasági működésének tervezése, szervezése, ellenőrzése, Az intézmény személyi és tárgyi feltételeinek biztosítása, Az intézmény szakmai és gazdasági területeinek irányítása, A belső kontrollrendszer működtetése, ennek érdekében éves ellenőrzési terv készítése, amelynek végrehajtásáról éves beszámoló készítése a taggyűlés és a tagok részére, A nyújtott egészségügyi szolgáltatások folyamatos ellenőrzése, részvétel az egészségügyi struktúra fejlesztésében, Az intézmény és a szervezeti egységek, szakszemélyzet, adminisztratív és technikai, Személyzet tevékenységének folyamatos értékelése, A társintézményekkel, helyi, területi és országos szakmai szervezetekkel való kapcsolattartás, Fél évente a tagönkormányzatok tájékoztatása az intézmény gazdálkodásáról és szakmai - egészségügyi - tevékenységéről, szolgáltatásairól, az azokhoz rendelkezésre álló eszközökről, továbbá az intézményi struktúrában tervezett vagy bekövetkező szervezeti és személyi változásokról, az intézmény szervezeti és működési rendje naprakészségének biztosítása, az intézményi SzMSz jóváhagyásra való előterjesztése a tagönkormányzatok felé, A jogszabályban előírt közzétételi kötelezettségek folyamatos teljesítése, A minőségirányítási rendszer működtetése, Az ügyiratkezelés irányítása és ellenőrzése, A köztulajdonban álló gazdasági társaságok takarékosabb működéséről szóló 2009. évi CXXII. törvény 2.§ (1) bekezdése szerinti adatok közzététele.

Amit kínálunk:

Egészségügyi szolgálati jogviszonyról szóló törvény alapján kerül meghatározásra., , A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:, Végzettséget igazoló okiratok hitelesített másolatai, A pályázó személy adatait tartalmazó részletes, fényképes szakmai önéletrajz, motivációs levél, Az intézmény vezetésére, fejlesztésére vonatkozó szakmai program, mely tartalmazza a szakmai helyzetelemzésre épülő és a fenntartói stratégiai célok megvalósulását célzó fejlesztési elképzeléseket, 30 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány, Nyilatkozat egészségügyi szolgálati jogviszony létesítését kizáró feltétel fenn nem állásáról, Hozzájáruló nyilatkozat a pályázati anyagban foglalt személyes adatok kezeléséhez, Nyilatkozat, hogy hozzájárul a teljes pályázati anyagának a véleményezők és a döntéshozók részére történő sokszorosításához, továbbításához, A pályázati feltételként előírt szakirányú vezetői beosztásban szerzett gyakorlat igazolása, Idegen nyelv ismeretét igazoló okirat hitelesített másolata (nyelvismeret esetén), Nyilatkozat a vagyonnyilatkozat tételi kötelezettség vállalásáról, Orvosi igazolás a munkakör betöltésére való alkalmasságról

Munkavégzés helye:

Szentlőrinc

Szentlőrinc