Ügyvezetői asszisztens (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Ipari vízkezeléssel foglalkozó cég megbízásából keresünk irodai munkára precíz, megbízható, rugalmas, jó kommunikációs képességgel és jó problémamegoldó gondolkodással rendelkező munkatársat az alábbi pozícióba:

Ügyvezetői asszisztens

Elvárások:

  • Önálló munkavégző képesség,
  • Számítógépes ismeretek,
  • Nagyfokú rugalmasság,
  • Precizitás,
  • Jó kommunikációs képesség,
  • Fejlett problémamegoldó gondolkodás

Előnyt jelent:

  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Hasonló területen szerzett korábbi tapasztalatok

Feladatok:

  • A cég háttérmunkájának teljes körű koordinálása,
  • Logisztikai feladatok ellátása, szállítmányozás, gyártások, beszerzés, számlázás, engedélyek intézése, jogszabályok figyelése, adatlapok aktualizálása,
  • HR munka

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely,
  • Céges laptop,
  • Céges mobiltelefon,
  • A munkavégzéshez szükséges feltételek teljes körű biztosítása,
  • Versenyképes jövedelem, ,
  • Munkaidő:, 40 óra/hét, ,
  • Állás, munka területe(i):, Adminisztratív munka, HR

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest