Ügyvezetői asszisztens (Budapest)

Ingatlan üzemeltetéssel foglalkozó cég, XI. kerületi irodaházba

ügyvezetői asszisztenst

keres, azonnali munkakezdéssel, főállásban.

Feladatok

  • Értékesítés a cégcsoport termékei értékesítése
  • Beszerzés, árajánlat kérés, ajánlat kiértékelése
  • Árajánlatok készítése és módosítása az ügyfélkéréseknek megfelelően
  • Social media kezelése
  • Webes felületek, hirdetések kezelése, koordinálása
  • Munkavégzések dokumentálása
  • Egyéb üzemeltetéssel kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Értékesítéshez kapcsolódó pénzügyi számvitel

Elvárások

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Office készségszintű ismerete
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Megbízható, pontos önálló munkavégzés

Amit kínálunk

  • Azonnali munkakezdés
  • Biztos jövedelem
  • Összetartó, dinamikus csapat
  • Jó megközelíthetőség

Munkavégzés helye

Budapest XI. kerület

Jelentkezni nettó bérigény megjelölésével lehet.

Budapest