Ügyvivő szakértő (Budapest)

Eötvös Loránd Tudományegyetem
Oktatási Igazgatóság, Hallgatói Pénzügyek Osztálya

ügyvivő szakértő

munkatársat keres

Feladatok

  • Hallgatói ösztöndíj kifizetésekhez kapcsolódó pénzügyi feladatok ellátása havi gyakorisággal a NEPTUN egységes tanulmányi rendszerben,
  • ERASMUS utazási pályázatok előrögzítése SAP rendszerben,
  • Hallgatói ki- és befizetésekkel kapcsolatos további pénzügyi adminisztráció végzése NEPTUN-ban és az SAP nyilvántartási rendszerben,
  • Egyéb hallgatói pénzügyes munka központi koordinálása, pl. hallgatói reklamációk kezelése, Karok részére segítségnyújtás,
  • Az Egyetem gazdasági, pénzügyi szabályzatainak figyelemmel követése, azok betartása és betartatása.

Elvárások

  • felsőfokú végzettség, főiskola/egyetem
  • felsőoktatásban, közszférában vagy hasonló területen szerzett legalább 1 éves szakmai tapasztalattal rendelkezik
  • magabiztos felhasználója az MS Office (Excel, Word) programoknak
  • angol nyelvtudással rendelkezik
  • magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség

Elvárt kompetenciák

  • képes gyorsan elsajátítani új szoftverek használatát
  • képes csapatban, koordináltan együttműködni, de az önálló, proaktív munkavégzéstől sem riad vissza
  • jó problémamegoldó-, és szervezőképesség, valamint analitikus gondolkodás jellemzi
  • munkájában precíz és igényes, nem riad vissza a monoton feladatok végzésétől sem

Előnyök

  • gazdasági vagy pénzügyi szakirányú végzettség
  • NEPTUN tanulmányi rendszer felhasználói szintű ismerete
  • számviteli/pénzügyi szoftver ismeret (SAP rendszer)
  • felsőoktatási intézményben, egyetemen szerzett legalább 1-3 év munkatapasztalat pénzügyi/számviteli munkakörben

Amit kínálunk

  • stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • kiszámítható munkarend
  • támogató, összeszokott, stabil csapat (belépéskor minden szükséges tudást átadunk és később is szívesen vesszük a kérdéseket, javaslatokat)
  • munkavégzéshez szükséges minden eszköz biztosítása
  • Magyarország legrégebb óta folyamatosan működő legkiválóbb felsőoktatási intézménye
  • kiváló munkakörnyezet, jól megközelíthető belvárosi iroda, kiváló tömegközlekedési lehetőséggel

Munkavégzés helye

1056 Budapest, Szerb utca 21-23.

A pályázathoz csatolni szükséges

  • részletes szakmai önéletrajz fizetési igény megjelölésével
  • végzettséget, szakképzettséget igazoló okiratok másolata
  • motivációs levél
  • nyilatkozat arról, hogy a pályázó hozzájárul személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléshez „Nyilatkozat álláspályázat elbírálásához” –nyomtatvány az https://www.elte.hu/allaspalyazatok oldalról tölthető le
  • sikeres pályázat esetén, amennyiben felvételt nyert, 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

A pályázat elbírálásának módja, rendje:

Pályázatok elbírálása folyamatos, a meghallgatások a pályázat beérkezésétől számított néhány munkanapon belül várhatók.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem, mint álláspályázatot hirdető az álláspályázati jelentkezés keretében benyújtott személyes adatokat a https://www.elte.hu/allaspalyazatok oldalon található Adatkezelési tájékoztatóban foglaltak szerint kezeli. Az egyetem munkatársai és vezetői kizárólag munkaköri feladatuk, illetve vezetői megbízatásuk ellátásával összefüggésben, és csak az ahhoz szükséges mértékben férhetnek hozzá, illetve kezelhetik a pályázó személyes adatait. Az álláspályázat elbírálása során eljáró testületben esetenként külső tag is részt vehet. A személyes adatok kezelésének, védelmének, valamint az ezzel összefüggő jogorvoslatnak törvényben és egyetemi szabályzatban rögzített szabályairól az Adatkezelési tájékoztatóban talál részletes tájékoztatást.

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a www.elte.hu honlapon szerezhet.

Budapest