Újságíró (Budapest)

Legyél Te is ÚJSÁGÍRÓ a HVG csapatában!

A HVG valamennyi szerkesztősége kiemelt figyelmet szentel Magyarország és a világ közéleti, politikai, gazdasági híreire, ezek hátterére és hatásaira. Az oktatás, a környezetvédelem és az életstílus témakörét érintő fontos témákkal is napi szinten foglalkozunk.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • cikkek írása főként oktatási területet érintő fókusszal
  • riportok készítése és ebből tartalmak összeállítása
  • sajtóeseményeken részvétel
  • hírek naprakész figyelése (belföld és külföld)

Milyen az ideális kolléga? Milyen az ideális kolléga?

  • kiváló íráskészséggel rendelkezik és feltölti, ha írhat
  • újságírói tanulmányokat végzett és van min. 2 év szakmai tapasztalata
  • tájékozott a kultúra, az oktatás és a gazdaságot érintő témákban
  • az Office programokat magabiztosan használja
  • érdeklődő, nyitott és kitartó személyiség

Fontosnak tartjuk, hogy értékrended és a személyiséged passzoljon a csapatba, ezért sok mindent megosztunk a személyes interjúk alkalmával, Tőled is ezt kérjük.

Vállalati programokkal, kiállítás, mozi, színházlátogatással, képzésekkel tesszük még színesebbé a mindennapokat. Homeoffice lehetőséget - heti 2 napban - biztosítunk, ugyanakkor óbudai irodaházunkban egy remek csapat vár, itt tartjuk a megbeszéléseket és a napi feladatok jelentős része itt zajlik.

Budapest