Ukrán/ orosz-Magyar tolmács (Budapest)

A Delego Kft Magyarország egyik meghatározó munkaerő-kölcsönző vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot, valamint küldd el nekünk önéletrajzod.

Munkaerő- kölcsönzési engedélyszám:1432-1/2012-1300-915

Ukrán/ orosz-Magyar tolmács
230

Feladatok

  • Raktárvezetők és ukrán munkavállalók közötti kommunikáció segítése.
  • Napi feladatok tolmácsolása, elmagyarázása
  • Ukrán munkavállalók kérdéseinek továbbítása a vezetők felé
  • Raktári folyamatok monitorozása/ észlelt probléma jelentése a felettes felé
  • Új belépők betanítása
  • Elvégzett munka önellenőrzése
  • Raktárvezető utasításainak betartása, kiadott feladatok elvégzése és a munkaterület rendjének fenntartása

Elvárások

  • Orosz VAGY ukrán ÉS magyar kommunikáció képes nyelvtudás
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Jó fizikai erőnlét, terhelhetőség
  • 5 szintes raktárépületben való folyamatos sétálás vállalása

Amit kínálunk

Autóipari termékek forgalmazásával foglalkozó partnerünk számára keresünk Ukrán/orosz - magyar TOLMÁCS munkatársakat!

Budapesti szállással!

Magyarország egyik legnagyobb cége neked való, vár a tolmács meló!

  • Szálláslehetőség Budapesten, ahol csak a rezsit kell fizetni
  • MEGBECSÜLÉST: munkatársainkra hosszú távon számítunk
  • BEJELENTETT munkaviszonyt – igénybe vehető adókedvezménnyel
  • SZABAD hétvégét: hétköznapi munka – hétvégén PIHENÉS
  • Választható műszakot: 07:00- 16:00 vagy 13:00-22:00 (1 óra ebédszünet)
  • HOSSZÚ TÁVÚ karrierlehetőséget – kitartó munkádért cserében feljebb léphetsz a ranglétrán.
  • ÖNKÉNTES TÚLÓRÁZÁSI lehetőség: melyet HÉTKÖZI kifizetéssel rendezünk

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest