Unit menedzser (Baranya vármegye)

A hirdetés már lejárt!

Unit menedzser

Baranya vármegye

Jó vagy abban, hogy összefogod és koordinálod egy értékesítési csapat feladatait, tevékenységét? Inspirál, ha pozitív hatással vagy másokra? Akkor jelentkezz hozzánk csoportvezetői feladatok ellátására unit menedzsernek, Baranya vármegyei irodánkba!

Feladatok:

  • értékesítők mentorálása üzleti terveik megvalósításában és ügyfélportfóliójuk koordinálásában
  • értékesítési csapat bővítése és fejlesztése
  • részvétel a képzési programban: termékek és folyamatok megismerése, szektor sajátosságainak és működésének elsajátítása
  • ügyfélportfolió kezelése, kapcsolattartás a kiemelt ügyfelekkel
  • vállalati ügyfeleknek személyre szabott megoldások bemutatása
  • értékesítési tervek teljesítése

Szakmai elvárások:

  • legalább középfokú végzettség (diploma előny)
  • rendelkezel vezetői tapasztalattal
  • minimum 1 év gyakorlatod van pénzügyi termékek sikeres értékesítésében
  • pénzügyi szektorban szerzett tapasztalat és termékismeret előny

Személyes elvárások:

  • magabiztos fellépés, kiváló kommunikáció és meggyőzőkészség
  • van benned vállalkozó szellem, eredményorientáltság és önállóság
  • hiszel benne, hogy egy csapat több mint az egyének összessége
  • mások motiválásának és fejlesztésének képessége
  • üzleti gondolkodás

Amit kínál a vállalat:

  • innovatív ügyfélkezelési rendszereink támogatják tevékenységedet
  • az NN a biztosítási piac meghatározó szereplője itthon közel 30 éve
  • segítünk, hogy fejleszd vezetői kompetenciáidat és szakmai tudásod
  • a csapatod jó teljesítménye a te bevételedet növeli
  • vonzó jövedelmi lehetőségek mellett egyéb, extra motiváló juttatásokra is számíthatsz

Munkavégzés helye: Pécs

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, várjuk pályázatod