Unit menedzser (Csongrád vármegye)

Unit menedzser

Csongrád vármegye

Van tapasztalatod biztosítás értékesítésben? Ha igen, segíts a kezdők betanításában, mentorálj és építs új karriert velünk, Szegeden!

Feladatok:

  • értékesítők mentorálása üzleti terveik megvalósításában és ügyfélportfóliójuk koordinálásában
  • értékesítési csapat bővítése és fejlesztése
  • részvétel a képzési programban: termékek és folyamatok megismerése, szektor sajátosságainak és működésének elsajátítása
  • ügyfélportfolió kezelése, kapcsolattartás a kiemelt ügyfelekkel
  • vállalati ügyfeleknek személyre szabott megoldások bemutatása
  • értékesítési tervek teljesítés

Szakmai elvárások:

  • legalább középfokú végzettség (diploma előny)
  • rendelkezel vezetői tapasztalattal
  • minimum 1 év gyakorlatod van pénzügyi termékek sikeres értékesítésében
  • pénzügyi szektorban szerzett tapasztalat és termékismeret előny

Személyes elvárások:

  • magabiztos fellépés, kiváló kommunikáció és meggyőzőkészség
  • van benned vállalkozó szellem, eredményorientáltság és önállóság
  • hiszel benne, hogy egy csapat több mint az egyének összessége
  • mások motiválásának és fejlesztésének képessége
  • üzleti gondolkodás

Amit kínál a vállalat:

  • innovatív ügyfélkezelési rendszereink támogatják tevékenységedet
  • segítünk, hogy fejleszd vezetői kompetenciáidat és szakmai tudásod
  • a csapatod jó teljesítménye a te bevételedet növeli
  • az NN a biztosítási piac meghatározó szereplője itthon közel 30 éve
  • vonzó jövedelmi lehetőségek mellett egyéb, extra motiváló juttatásokra is számíthatsz

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, várjuk pályázatodat.