Uszodagépész (Gödöllő)

Bővülő csapatunkba

Uszodagépész

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • uszodagépészeti napi üzemnapló pontos vezetése
  • uszodagépészet folyamatos üzemvitelének biztosítása
  • az uszodavíz hőmérsékletére és kémiai összetételére vonatkozó előírások, valamint a vízforgató és fűtési berendezések zavartalan üzemeltetési feltételeinek betartása
  • a szűrőtartályok rendszeres visszamosása
  • klór- és vegyszeradagoló automatika napi felügyelete és karbantartása, kisebb hibák elhárítása, kalibrálás, szondacserék stb.
  • klórpalackok ellenőrzése és cseréjének elvégzése
  • vegyszeres kannák szállítása, cseréje

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • számítástechnika alapfokú, felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, Outlook)
  • vízvisszaforgató berendezéskezelői tanúsítvány
  • klórozó berendezéskezelői vizsga
  • erkölcsi bizonyítvány (büntetlen előélet, eltiltások)
  • vegyszerek, berendezések ismerete
  • pontosság, megbízhatóság, együttműködő készség, segítőkészség
  • igényesség munkájára és megjelenésére egyaránt
  • érettségi

Előny:

  • uszodában szerzett uszodagépész, uszodamesteri tapasztalat

Amit kínálunk:

  • biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • 24 órás műszak (72 órás pihenőidővel)
  • SZÉP kártya juttatás
  • kedvezmény az uszoda egyéb szolgáltatásaiból
  • munkába járás támogatása
  • munkaruha biztosítása
  • ingyenes sportolási lehetőség (családtagoknak 50%-os kedvezmény)
  • tiszta környezet

Munkavégzés helye:

Gödöllő Városi és Térségi Uszoda (2100 Gödöllő, Ady Endre sétány 9.)

Jelentkezését a "Jelentkezem most" gombra való kattintással várjuk.

Gödöllő