Úszómester (Esztergom)

Úszómester munkatársat keresünk az esztergomi Aquasziget Élményfürdőbe

Feladatok

  • úszómesteri feladatok ellátása
  • a fürdő nyilvántartási ideje alatt a vendégek kiszolgálása, a vízfelületek folyamatos figyelése, balesetek megelőzése
  • szükség esetén elsősegélynyújtás, életmentési feladatok ellátása
  • a medencevizek hőfokának és tisztaságának ellenőrzése
  • a medencék környezetének tisztán tartása
  • a medencében tartózkodók állandó figyelemmel tartása, vendégfelügyeletet és életmentési feladatok ellátása
  • együttműködés az uszoda munkatársaival, egymás munkájának segítése

Elvárások

  • pontos, megbízható, együttműködő
  • segítőkész
  • munkájára és megjelenésére egyaránt igényes, ápolt
  • rendelkezik szakirányú úszómesteri vagy uszodamesteri képesítéssel
  • jó úszástudással és vízbiztonsággal rendelkezik
  • 18 éves betöltött életkör
  • középfokú végzettség

Előnyök

  • úszómesterként vagy vízi mentőként szerzett szakmai tapasztalat
  • angol, német vagy szlovák nyelvtudás

Amit kínálunk

  • bejelentett, teljes munkaidős munkaviszony, napi 8 órában
  • versenyképes bérezés
  • SZÉP kártya
  • munkába járás térítése
  • céges kedvezmények
  • munkaruha
  • hosszú távú munkalehetőség, stabil munkahely
  • kellemes munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Esztergom

Esztergom