Utazási szakértő (Budapest)

Utazási szakértő

Te mit hiányoltál leginkább az elmúlt 1 évben? Mi egyértelműen az utazás élményét. Éppen ezért, minden tőlünk telhetőt megteszünk, hogy mielőbb újra indulhasson a turizmus. Csatlakozz hozzánk a nyári szezonra, és legyél részese egy elkötelezett Csapatnak!

Feladatok

  • Beérkező érdeklődések és kérdések megválaszolása,
  • Egyedi utazási ajánlatok összeállítása,
  • Utazási tanácsadás és utastájékoztatás,
  • Szerződéskötés,
  • Kapcsolattartás ügyfeleinkkel és partnereinkkel (főként telefonon).

Téged keresünk, ha

  • Középfokú vagy felsőfokú végzettséged van - diákként, pályakezdőként is várunk Téged,
  • Pozitív, ügyfélközpontú, megoldásorientált szemlélettel rendelkezel,
  • Szívesen kommunikálsz ügyfelekkel,
  • Szereted a pörgést és feltalálod magad váratlan szituációkban is,
  • Figyelsz a részletekre, és könnyen megtalálod a szükséges információkat,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel.

Amit kínálunk

  • Határozott időre szóló szerződést (3-4 hónap),
  • Tapasztalatot Európa vezető online utazásközvetítőjénél,
  • Ingyenes szakmai tréninget,
  • Folyamatos vezetői támogatást és segítséget, hogy fejlődhess,
  • Barátságos, kényelmes irodai munkakörnyezetet a belváros szívében,
  • ·Fix alapbért és teljesítményarányos bónuszokat.

Kezdési dátum: 2021. május/június

Ha úgy érzed, Neked való a pozíció, és szimpatikusak a fenti feltételek, küldd el nekünk CV-det – mi már nagyon kíváncsiak vagyunk Rád!

Jelentkezésedet a fizetési igény megjelölésével várjuk.

Budapest