Utazó raktáros / kézi anyagmozgató (Budapest)

A Delego Kft Magyarország egyik meghatározó munkaerő-kölcsönző vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot, valamint küldd el nekünk önéletrajzod.

Utazó raktáros / kézi anyagmozgató
108

Feladatok

  • Újonnan nyíló kirendeltségeken lévő raktári tárhelyek, polcrendszerek kialakítása, szerelése
  • Leltár elvégzése, megfelelő precizitással és pontossággal
  • Leltárhoz kapcsolatos dokumentációk elvégzése, riportálás a közvetlen felettesnek, szükséges korrekciók elvégzése
  • Termékek megfelelő helyre való elhelyezése, cikkszám szerinti rend fenntartása
  • Lista alapján a termékek összekészítése csukló terminál (PDA) segítségével
  • Komissiózási munkákban való részvétel
  • Szükség esetén visszáru elrendezése az eladótérben
  • Felettes utasításainak maradéktalan betartása

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Jó fizikum, monotónia-tűrés és állóképesség
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Vidéki telephelyen való munkavégzés vállalása (Budapestről hétfő reggeli indulással - péntek délutáni érkezéssel!)
  • Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

Járd körbe Magyarországot INGYEN, jelentkezz legújabb pozíciónkra!

Autóipari termékek raktározásával, forgalmazásával foglalkozó partnerünk számára keresünk UTAZÓ RAKTÁROS / KÉZI ANYAGMOZGATÓ munkatársakat!

  • AZONNALI kezdés!
  • 1 műszakos, napi 8 órás munkavégzés
  • Túlóra lehetőség
  • Munkavégzés az ország különböző pontján, INGYENES SZÁLLÁSSAL és Budapestről történő INGYENES SZÁLLÍTÁSSAL
  • Szállás elhelyezés 2-3 ágyas szobákban
  • BEJELENTETT munkavégzés STABIL hátterű partnerünknél
  • HOSSZÚ TÁVÚ munkalehetőség
  • NINCS éjszakázás
  • VERSENYKÉPES fizetés (FIX alapbér + NAPI EXTRA BÓNUSZ)
  • Jelenléti BÓNUSZ: nettó 18.000 Ft
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest