Úttervező mérnök (Budapest)

Partnerünk mérnöki létesítmények tervezésével foglalkozik, tevékenységében nagy hangsúllyal szerepel az infrastrukturális beruházások, mint például utak, kerékpárutak, csatornahálózat tervezése.
A 15 éves múlttal rendelkező cég bővülés miatt jelenleg úttervező mérnök kollégák jelentkezését várja budapesti irodájába.

Úttervező mérnök

Feladatok

az ország egész területére kiterjedően utak, parkolók és kapcsolódó közlekedési és csapadékvíz elvezetési létesítmények tervezése

összetettebb feladatok esetén szükség szerint vezető tervező irányítása mellett történő munkavégzés

kisebb volumenű feladatok esetén projektvezetési, engedélyezési folyamatok lebonyolítása

számítógépes tervezés

Követelmények

  • egyetemi vagy főiskolai (MSc, vagy BSc) végzettség
  • AutoCAD felhasználói szintű ismerete
  • folyékony magyar nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • tervezői gyakorlat, kamarai jogosultság
  • Civil3D és/vagy Bentley MX felhasználói szintű ismerete
  • "B" kategóriás jogosítvány és gépjárművezetői gyakorlat
  • önálló, precíz munkavégzés, igényesség

Amit kínálunk

  • hosszútávú lehetőség a tervezési szektorban
  • lehetőség a szakmai fejlődésre, tudásbővítésre
  • év végi jutalom

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest