Úttervező mérnök (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Partnerünk mérnöki létesítmények tervezésével foglalkozik, tevékenységében nagy hangsúllyal szerepel az infrastrukturális beruházások, mint például utak, kerékpárutak, csatornahálózat tervezése.

A 15 éves múlttal rendelkező cég bővülés miatt jelenleg úttervező mérnök kollégák jelentkezését várja budapesti irodájába.

Úttervező mérnök

Feladatok

  • az ország egész területére kiterjedően utak, parkolók és kapcsolódó közlekedési és csapadékvíz elvezetési létesítmények tervezése
  • összetettebb feladatok esetén szükség szerint vezető tervező irányítása mellett történő munkavégzés
  • Kisebb volumenű feladatok esetén projektvezetési, engedélyezési folyamatok lebonyolítása
  • számítógépes tervezés

Követelmények

  • egyetemi vagy főiskolai (MSc, vagy BSc) végzettség
  • folyamatban lévő építőmérnöki tanulmányok (min. BSc végzős)
  • AutoCAD felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • tervezői gyakorlat, kamarai jogosultság
  • Civil3D és/vagy Bentley MX felhasználói szintű ismerete
  • "B" kategóriás jogosítvány és gépjárművezetői gyakorlat
  • önálló, precíz munkavégzés, igényesség

Amit kínálunk

  • hosszútávú lehetőség a tervezési szektorban
  • rugalmas munkavégzés, home office
  • lehetőség a szakmai fejlődésre, tudásbővítésre
  • év végi jutalom

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest