Üzemeltetési csoportvezető (Budapest)

Partnerünk egy globális sportszolgáltató cég, amely a sportmarketing, a média jogok értékesítése, az eseményszervezés és a szponzoráció területén tevékenykedik.

Üzemeltetési csoportvezető

Feladatok

- Üzemeltetési csoport irányítása (3 fő), napi tevékenységek optimális szervezése

- Komplett Facility management: karbantartó és takarító alvállalkozók munkájának koordinálása, ellenőrzése

- A sportlétesítmény állapotának folyamatos felügyelete, ellenőrzések dokumentálása karbantartási szervizelések felügyelete, illetve felújítások koordinálása

- Folyamatos szemlék, bejárások a munkálatokhoz és az eseményekhez kötve (kicsitől – nagyig)

- Komplett gépészeti rendszerek megismerése, üzemeltetése, folyamatos karbantartása (úgy, mint hűtés, fűtés, víz, csatorna, pályafűtés, energetika, épületvillamosság erősáramú oldalról stb.)

- Karbantartási terv szerinti eljárásrend, munkavégzés

- Költségtervezés és költségek folyamatos nyomon követese, elemzése

- Az épület megfeleltetése a hatályban lévő összes jogszabálynak (tűz,- munkavédelem)

- Közüzemi infrastruktúra működésének biztosítása

- Az épület energia-felhasználásának folyamatos optimalizálása, az energiaköltségek csökkentése

- Beruházások menedzselése

- Belső utasítások betartásának ellenőrzése

- Jelentések, kimutatások készítése a vezetőség részére

- Kapcsolattartás hatóságokkal, tevékenységhez tartozó engedélyek ügyintézése

- Részvétel az operatív működésben, stratégiai döntések előkészítése

- Költségmenedzsment

- Leltár kezelése

- Általános és műszaki adminisztráció

Követelmények

- Felsőfokú szakirányú végzettség (gépészmérnök vagy villamosmérnök)

- B kategóriás jogosítvány

- Minimum 7 év Facility Manager munkakörben eltöltött idő ingatlanüzemeltetésben

- Minimum 3 éves vezetői tapasztalat

- Munkájára igényes, proaktív, tulajdonosi szemléletű

- Átfogó szakmai ismeretek az épületekben található berendezések működésével kapcsolatban

- Kommunikációs angol nyelvtudás szóban és írásban (minimum középfok)

- Számítógépes felhasználói ismeretek

- AutoCad felhasználói szintű ismerete

- Rugalmas munkaidővel kapcsolatos teherbírás

Amit kínálunk

  • versenyképes bér
  • magas Cafeteria juttatás
  • egészségbiztosítási támogatás

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest