Üzemeltetési koordinátor (Budapest)

Irodaházak üzemeltetéssével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Üzemeltetési koordinátor

Elvárások:

  • Jártasság és tapasztalat ingatlanüzemeltetésben - műszaki végzettség,
  • Rendelkezik a szükséges üzemeltetési tapasztalattal,
  • Felhasználói szintű, stabil számítógépes ismeret: MS Office, Outlook, PowerPoint, internet,
  • B kategóriás jogosítvány, budapesti forgalomban szerzett gyakorlattal,
  • Az üzleti világban elfogadott viselkedés és megjelenés,
  • Magas fokú precizitás, felelősségteljes, önálló munkavégzés, aki hangsúlyt fektet a megelőzési tevékenységre,
  • Alkalmas arra, hogy az egyidőben jelentkező feladatokat párhuzamosan jól kezelje, illetve képes priorizálni a felmerülő problémákat,
  • Elhivatott és problémamegoldó személyiség

Feladatok:

  • Külterületi és belterületi karbantartások koordinációja,
  • Távközlési tornyok karbantartásnak dokumentálása,
  • Anyagbeszerzések indítása, beszállítók, alvállalkozó keresése szükség szerint,
  • Kontrollálja az üzemeltetők és karbantartók tevékenységét, javaslatot tesz a hatékonyság növelésére,
  • Ajánlatok bekérése, riportok készítése, kapcsolattartás a megrendelőkkel, beszállítókkal, alvállalkozókkal és kollégákkal,
  • Helyszíni felmérések, költségvetések, árajánlatok készítése,
  • Továbbá ad-hoc feladatok ellátása

Amit kínálunk:

  • Változatos feladatok,
  • Határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Karrierépítési lehetőség,
  • Egyéb juttatások,
  • Dinamikusan fejlődő cég, jó csapat

Budapest