ÜZEMELTETŐ (Termikus vákumkamra berendezéshez) (Miskolc)

Műhold alkatrészek tervezésével, gyártásával, tesztelésével és projekt menedzseléssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÜZEMELTETŐ (Termikus vákumkamra berendezéshez)

Elvárások:

Egyetemi/főiskolai szintű műszaki végzettség, Legalább 3 éves berendezés üzemeltetésben szerzett szakmai tapasztalat, Középszintű angol nyelvtudás, Legalább felhasználói szintű számítástechnikai ismeret, Egy csapat tagjaként önálló munkavégzés, kreativitás, precizitás

Előnyt jelent:

LabVIEW ismerete, CAD-es gyakorlat, Vákuumtechnika területén szerzett tapasztalat, Méréstechnika területén szerzett tapasztalat, Repülőgép- és űripari cégnél szerzett tapasztalat

Feladatok:

Berendezés üzemeltetése, berendezésben végzett tesztek elindítása, felügyelete, Tesztprogram futtatása, kiértékelése, Teszt során felmerülő problémák kezelése, megoldása, Berendezés fejlesztése a cégnél felmerülő projektigények szerint, , Megbízóról:, A cég az űripar területén műhold alkatrészek tervezésével, gyártásával, tesztelésével és projekt menedzseléssel foglalkozik., Vevői külföldiek, partnerei hazai és nemzetközi vállalatok., , Ha kihívásokkal teli, sok sikerélményt és elismerést adó munkát keres, amit jó közösségben lehet végezni, akkor nálunk a helye., Ambiciózus és szorgalmas, csapatba beilleszthető emberek jelentkezését várjuk hosszútávú, előléptetési lehetőségeket kínáló munkavégzésre.

Amit kínálunk:

Folyamatos támogatás a betanulás és a későbbiek során is, Szakmai fejlődési lehetőség a high-tech iparban, Kellemes munkakörnyezet, jó hangulatú csapattal és kiemelkedő infrastruktúrával, , Csapatba beilleszthető emberek jelentkezését várjuk hosszútávú, előléptetési lehetőségeket kínáló munkavégzésre., Várunk minden olyan érdeklődő pályázót, aki magára ismert a megadott állásajánlatban!

Munkavégzés helye:

Miskolc

Miskolc