ÜZEMI FOLYAMATMENEDZSER (Veszprém megye)

Válsághelyzetben is növekedni képes partnerünk részére keresünk munkatársat

ÜZEMI FOLYAMATMENEDZSER

(16-1044)

pozícióba.

Feladatok

  • 10-15 fő koordinálása, műszakbeosztások készítése,
  • Termelési hatékonyság folyamatos fejlesztése,
  • Üzemi folyamatok tervezése és szervezése,
  • Vállalatirányítási rendszer bevezetése, továbbfejlesztése,
  • Költségoptimalizálási projektekben való részvétel,
  • Partnerekkel való kapcsolattartás.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség,
  • Ipari termelő környezetben, folyamatoptimalizálás területén szerzett tapasztalat,
  • Vezetői tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk

  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Versenyképes fizetés,
  • Támogató munkahelyi légkör és fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye

Veszprém, Zala és Somogy megye határa

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-1044”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.

www.humanfield.hu