Üzemi minőségbiztosító (Budapest)

Üzemi minőségbiztosító

Leírás

Szívesen dolgoznál Magyarország egyik piacvezető generikus gyógyszeripari nagyvállalatánál? Vegyészként vagy vegyészmérnökként végeztél? Szeretnél egy dinamikus, komplex minőségbiztosítói pozíciót, ahol az üzemekkel szorosabb kapcsolatod lehet és a tanulmányaid során megszerzett tudásodat is igazán elmélyítheted? Jól hasznosítható minőségbiztosítói tapasztalatot szeretnél szerezni?

Ha a fenti kérdésekre "igen" a válaszod, ne habozz, jelentkezz partnerünk Üzemi minőségbiztosító pozíciójára a X. kerületbe, ahol a Hatóanyaggyártó üzemük támogatásában tölthetsz majd be fontos szerepet!

Feladatok

  • Hatóanyagok és intermedierek gyártásának minőségbiztosítási támogatása, a kapcsolódó minőségbiztosítási tevékenységek segítése, koordinálása, ellenőrzése.
  • A vállalati minőségbiztosítási rendszer kialakításának és működtetésének támogatása.
  • Részvétel abban a munkában, amely a GMP felszabadítás rendszerét a vállalat minden gyártmányára kiterjeszti, és napi szinten működteti.
  • A gyártott anyagok felszabadításának előkészítése.
  • Általános GMP releváns feladatok napi elvégzése, kapcsolattartás társosztályokkal.
  • Belső utasítások (SOP-k) ellenőrzése, szükség esetén megírása.
  • Részvétel alapvető GMP eljárások működtetésében; részvétel kivizsgálásokban, eltérések reklamációk kezelésében, változtatás kezelő rendszer, validálások stb.
  • A minőségbiztosítással és a GMP-vel kapcsolatos szakirodalom figyelemmel kísérése.
  • Részvétel projektfeladatokban.
  • Esetenként kimutatások, jelentések készítése.
  • Külső, belső auditokon való részvétel.

Elvárások
  • Vegyészmérnök, vegyész vagy biomérnök végzettség, hiszen a hatóanyagokkal kapcsolatos szakmai tudásodra szükséged lesz ebben a pozícióban.
  • Középfokú angol nyelvtudás (leginkább írásban fogod majd használni).
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
  • Jó együttműködő és kapcsolatteremtő készség.

Előny:
  • Gyógyszeripari tapasztalat üzemi területen üzemtechnológusként vagy minőségbiztosítóként vagy hasonló pozícióban, ahol hatóanyaggyártással kerültél közeli kapcsolatban.
  • Alapvető GMP ismeretek.
  • Minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk
  • Magyarország egyik piacvezető generikus gyógyszeripari nagyvállalatánál szerezhetsz tapasztalatot.
  • A versenyképes fizetésen túl széleskörű cafeteriát és 13. havi jutalmat is biztosít partnerünk munkavállalóinak.
  • Vállalati étkezdéjükben változatos ételekből és többféle menüből lehet választani.
  • Nyaranta Balaton-parti üdülőikben töltheted a szabadságodat a családoddal.
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van lehetőség partnerünknél.
  • Központi telephelyükön különféle orvosi szakrendelések elérhetők (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is).
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötnek munkavállalóikra.
  • Modern és folyamatosan fejlődő technikai környezetet biztosítanak a munkavégzéshez.
  • 2024-ben a törvényi kereteken felül 2 plusz szabadnapot biztosítanak munkavállalóik számára.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest