Élelmiszeripari területen üzemi munkás lehetőség! (Szentes)

Élelmiszeripari területen üzemi munkás lehetőség!

Leírás

Szeretnél akár nettó 300 ezer forint feletti fizetést 1 műszakkal? Üzemi segédmunkásokat keresünk szentesi partnercégünkhöz!

Biztos jövedelem és hosszútávú megélhetési lehetőség!
Ingyenes céges buszjáratok: Mindszent - Szegvár vonalon, Kengyel-Martfű-Tiszaföldvár-Cibakháza-Nagyrév-Cserkeszőlő-Kunszentmárton vonalon

Feladatok

  • Vágóterületen lévő gépek kiszolgálása
  • Baromfi feldolgozással kapcsolatos munkafolyamatok elvégzése
  • Kopasztási és utótisztítási folyamatok
  • Átfüggesztés a zsigerelő pályára
  • Belső szervek eltávolítása
  • Belső szervek tisztítása, válogatása, csomagolás

Elvárások
  • 1 műszak vállalása - állandó délelőttös műszak
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Élelmiszeri üzemben fellépő környezeti hatások (szagok, pára) tűrése

Amit kínálunk
  • Alapbér és azon felüli egyéb jutatások: jelenléti bónusz (500 Ft/óra), cafetéria
  • Magas üzemi bónusz már az első ledolgozott órától
  • Élelmiszercsomag juttatás (2 kg hústermék)
  • Munkába járási támogatás - busz (100%) és autó (30 Ft/km)
  • Ingyenes céges buszjáratok: Mindszent - Szegvár vonalon, Kengyel-Martfű-Tiszaföldvár-Cibakháza-Nagyrév-Cserkeszőlő-Kunszentmárton vonalon
  • Céges szerződés
  • Munkaruha biztosítása
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Szentesi munkavégzés

Jelentkezés és további információ: 06-20/256-60-60

Egyéb információk

+36 63 570 242

Telefon

Munkavégzés helye

Szentes

Szentes