Üzemi targoncás (Tiszaújváros)

A hirdetés már lejárt!

Üzemi targoncás

Leírás

Tiszaújvárosi partnerünkhöz Üzemi targoncavezető pozícióba keresünk kollégákat targoncavezetői engedéllyel, akár azonnali kezdéssel.

Feladatok

  • Az üzemvitelhez kapcsolódó anyagmozgatási feladatok ellátása
  • Társasági tárolóterületek rendjének kialakítása és megtartása
  • Késztermék rakományok védőfóliázása

Elvárások
  • Szakmunkás / Gimnáziumi/ Szakközépiskolai/Technikusi végzettség
  • Megszakítás nélküli munkarend vállalása (12 órás beosztás, 4 nap munka - 4 nap pihenő)
  • Targoncavezetői jogosítvány (vezetőüléses targoncára)
  • Targoncavezetői tapasztalat gyártási területen, megszakítás nélküli, 12 órás munkarendben

Amit kínálunk
  • Cafeteria
  • MKB önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Prémium
  • 13. havi fizetés
  • Bejárási támogatás
  • Élet, -és balesetbiztosítás
  • Folyamatos szakmai fejlődés, továbbképzés
  • Hosszútávú álláslehetőség

Egyéb információk

+36 20 434 7098

Telefon

Munkavégzés helye

Tiszaújváros