Ha a következő végzettségek egyikével rendelkezel, akkor jelentkezz Üzemi technikus pozíciónkra! - Vegyésztechnikus, Vegyipari technikus, Környezetvédelmi, Hulladékgazdálkodási, Gépész, élelmiszeripari, Egészségügyi technikus - (Budapest)

Ha a következő végzettségek egyikével rendelkezel, akkor jelentkezz Üzemi technikus pozíciónkra! - Vegyésztechnikus, Vegyipari technikus, Környezetvédelmi, Hulladékgazdálkodási, Gépész, élelmiszeripari, Egészségügyi technikus -

Leírás

Gyógyszergyártással foglalkozó partnercégünkhöz keresünk Technikusokat 1 műszakos munkarendbe!

Feladatok

  • Munkavégzés általános vakcina termelési folyamatokban (antigén termelés) munkavédelmi ruhában, tiszta térben
  • Speciális munkavégzés III. biológiai veszélyszintű laboratóriumban humánpatogén mikroorganizmusokkal
  • Gépkezelés
  • Tartálykezelés
  • Anyagmozgatás
  • Aszeptikus munkaterület tisztán tartása, fertőtlenítése
  • Gyártás során keletkezett hulladék megsemmisítése
  • A termeléshez kapcsolódó dokumentációs feladatok ellátása

Elvárások
  • Legalább középfokú végzettség (pl.: vegyésztechnikus vegyipari technikus, környezetvédelmi, hulladékgazdálkodási, gépész, élelmiszeripari, egészségügyi technikus stb.)
  • Fizikai terhelhetőség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk
  • Rendkívül érdekes, változatos feladatok
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Jó csapat
  • Teljesen bejelentett munkaviszony
  • Hosszútávú munkalehetőség - határozatlan idejű munkaszerződés
  • Próbaidő után emelkedő versenyképes alapbér
  • Étkezési hozzájárulás
  • Cafetéria
  • Plusz bónusz: 1-2 havi fizetés évente
  • Távolsági bérlet térítése 100 %-ban vagy 15 Ft/ km autóval
Munkarend: 07:00-15:00 (H-P)

Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest