Üzemlakatos (Dunakeszi)

A hirdetés már lejárt!

Dunakeszi tésztagyártó üzemünkbe Bővítés miatt keresünk

TMK Karbantartó-, Üzemlakatost 1 illetve 3 műszakba.

Bejelentett munkaviszony, biztos kereseti lehetőséggel. Hosszú távú munkalehetőség!

Feladatok

  • Élelmiszerüzemi gépek és gyártósorok karbantartása.
  • Elvégzi az üzem egyéb berendezéseinek szét-, összeszerelését és karbantartását a karbantartási utasítások alapján.
  • Szerkezeti lakatos és TMK lakatos munkák elvégzése a műszaki vezető által adott utasítások alapján.

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés.
  • 1 vagy 3 műszak vállalása

Előnyök

  • szerkezeti lakatos
  • hegesztői képességek (bevonatos ív, CO, AWI)
  • általános géplakatos

munkákban való jártasság.

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidőre bejelentés
  • Jó megközelíthetőség
  • Túlórázási lehetőség, túlóra bónusz
  • Túlórák havi szintű elszámolása, kifizetése
  • Kihívást jelentő, változatos munkakör
  • Azonnali munkakezdés
  • 3 hónap után Cafetéria, év végi juttatás, utazási támogatás

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye

2120 Dunakeszi, Bem utca 9.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését kérem, küldje el önéletrajzát vagy keressen Bennünket az alábbi telefonszámon: +36-20/532-1828

Dunakeszi