Üzemviteli munkatárs (Magyarország)

Villamosmérnökként, vagy tapasztalt technikusként szeretnél egy komplex feladatkörben dolgozni?

Az emberekkel való kapcsolattartás és koordináció mellett szeretsz műszaki problémákat is innovatívan megoldani?

Fontos számodra, hogy egy biztos céget tudj a hátad mögött?

Ha a fentiek mind igazak rád, jelentkezz önéletrajzoddal!

Üzemviteli munkatárs

Feladatok

  • A beérkező műszaki ügyek kivizsgálása, kezelése
  • Karbantartási, rekonstrukciós feladatok előkészítése
  • Az elvégzett munkák minőségének ellenőrzése
  • Területi irányítók munkájának segítése, egyes célfeladatok összefogása
  • Az E-közmű rendszerben érkező megkeresések, tervek ügyintézése
  • A szakterület működésével összefüggő egyéb előkészítési, elemzési és ellenőrzési feladatok elvégzése,
  • Részvétel afolyamatok és nyilvántartási rendszerek működésének elemzésében, szükség esetén fejlesztési javaslatok kidolgozásában
  • Munkairányító rendszer kezelése, adatelemzés
  • Terv-tény elemzések, statisztikák és kimutatások készítése
  • Munkatársak szakmai támogatása

Követelmények

  • Felsőfokú erősáramú villamosmérnöki végzettség vagy min. 5 év releváns szakmai tapasztalattal rendelkező erősáramú technikus
  • Jó kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt
  • Felelősségtudatosság, önálló, precíz megbízható munkavégzés, rendszerszemlélet
  • Nagyfokú terhelhetőség, nyitottság a változásokra
  • B típusú vezetői engedély és járművezetői gyakorlat
  • Innovatív, pozitív, kezdeményező típusú, energikus személyiség

Amit kínálunk

  • Rugalmas munkaidő
  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magánegészségbiztosítás, magánnyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Stabil nagyvállalati háttér