Üzemviteli vezető (Algyő)

Metkon DS Kft. algyői telephelyére 1 fő műszaki szakirányú végzettséggel és gyakorlattal rendelkező

ÜZEMVITELI VEZETŐT

keres hosszú távra.

Feladatok

  • Tervszerűen határidőre elvárt minőség termelése és ellenőrzése.
  • Gondoskodik a gyártás felügyeletéről, a termelés folyamatosságáról, az igényelt mennyiség legyártásáról és határidőre történő szállításáról a megrendelők elégedettsége érdekében.
  • Gondoskodik a munkafegyelmi és munkabiztonsági előírások betartásáról.
  • Tevékenyen részt vesz az üzemi folyamatok fejlesztésében.

Elvárások

  • műszaki végzettség
  • felsőfokú végzettség nem kötelező
  • határozott fellépés, vezetői attitűd
  • önálló, pontos munkavégzés, terhelhetőség
  • fegyelmezettség, határozottság, felelősségtudat
  • jó problémamegoldó készség

Munkavégzés helye

6750 Algyő, Jura Ipari Park 46.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal vagy az alábbi telefonszámok egyikén lehet: 62/517-018, 70/453-4879.

Algyő