Üzletágvezető asszisztens (Pécs)

19 éves múlttal, biztos háttérrel rendelkező pécsi székhelyű villamosipari cég üzletágvezető asszisztens munkatársat keres. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Üzletágvezető asszisztens

Feladatok

  • Kapcsolattartás E.ON-nal, önkormányzatokkal, tervezőkkel, geodéziával, regisztrált szerelőkkel, igénylőkkel.
  • Kiviteli tervek nyomtatása, tervezési folyamatok, határidők nyomon követése.
  • Beérkezett igénybejelentők portálba rögzítése.
  • Közmű-szakfelügyeletek megrendelése.
  • Önkormányzatoktól bontási engedélyek megrendelése, munkakezdések bejelentése.
  • Geodéziai kitűzések, bemérések megrendelése.
  • Akadályközlések küldése.
  • Heti ütemtervek készítése.
  • Ügyfélpanaszok kezelése.

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség.
  • MS Office, főleg Excel és Word magabiztos, felhasználói szintű ismerete.
  • Terhelhetőség, megbízhatóság, precíz és felelősségteljes munkavégzés.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés.
  • Hosszú távú munkalehetőség.
  • Széleskörű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, élet- és balesetbiztosítás, törzsgárda jutalom).
  • 13. havi fizetés sikeres üzleti év esetén.
  • Azonnali munkakezdés.

Munkarend

  • Teljes munkaidő.

Munkavégzés helye

7630 Pécs, Pécsváradi út 10.

Pécs