Üzleti elemző (Budapest)

Szeretnéd analitikus gondolkodásmódodat hasznosítani pénzügy-számvitel területén? Mindezt egy folyamatosan növekvő, nemzetközi vállalat fontos tagjaként?

Ügyfelünk az energiaipar élvonalában tevékenykedik, valóban globális jelenléttel. A szervezet kiemelkedő karrier-előrelépési opciókat, valamint rotációs, illetve fejlődési lehetőségek széles skáláját kínálja. Ha multinacionális környezetben szeretnél dolgozni és a kiválóságra törekszel, jelentkezz most!

Üzleti elemző

Feladatok

  • Fedezz fel új lehetőségeket az üzlet pénzügyi támogatására
  • Vegyél részt az Accounting Training programban, fejleszd tovább számviteli tudásod
  • Elemezd és prezentáld egy ország vagy leányvállalat pénzügyi eredményeit és trendjeit adatvizualizációs programok segítségével (Tableau, PowerBI)
  • Támogasd a Business Managementet analitikus képességeiddel, tégy javaslatot a változásra
  • Vegyél részt innovációs digitális projektekben, folyamatátalakításban és fejlesztésben
  • Próbáld ki magad különböző programokban, fejleszd vezetői képességeidet

Követelmények

  • Minimum 3 félév pénzügyi vagy számviteli tanulmány
  • Releváns pénzügy-számviteli területen szerzett diploma és 2-3 év tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol tudás
  • Analitikus gondolkodás és képességek
  • Motiváltság az innovációs megoldások és a process fejlesztések irányába
  • Proaktív, motivált attitűd
  • Jó kommunikációs és interperszonális készségek

Amit kínálunk

  • Vonzó fizetési és juttatási csomag
  • Rotációs program - akár pénzügyön belül, akár azon kívül próbálnád ki magad, itt hosszú távon lehetőséged lesz rá!
  • Hosszú távú karrier és fejlődési lehetőség a világ egyik legnagyobb vállalatánál
  • Inspiráló, diverz multinacionális munkakörnyezet
  • Egészséget támogató különféle juttatások (pl. életbiztosítás, magán egészségbiztosítási járulék, magánnyugdíjpénztári hozzájárulás)
  • Kommunikációs és nyelvi készségek fejlesztésének lehetősége, munkakör specifikus és szakmai képzések
  • Flex Your day lehetőség: rugalmasság biztosítása a munkavégzés helyét és időpontját illetőleg
  • Új, modern irodai környezet

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest