Üzleti elemző gyakornok-lízing (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A Budapest Bank az egyik legjobban teljesítő, és leginkább felelősen működtetett univerzális nagybank erős tőkepozícióval és kockázatkezeléssel, piacvezető folyamatokkal, valamint lakossági és vállalati portfolióval. A kihívásokkal teli környezetben elért eredményeiknek, stabil működésüknek és a kulcsterületeken elért növekedésüknek köszönhetően 2014-ben sorban másodszor nyerték el a MasterCard – Az Év Bankja díját, amely a legjelentősebb elismerés a hazai bankpiacon.

Üzleti elemző gyakornok-lízing

Feladatok

  • Riportok készítés, amelyek az értékesítés illetve az üzletág folyamataink teljesítményét mérik
  • Lízingpiac alakulásáról  elemzés készítés
  • Az üzletág portfoliójának alakulásának elemzése
  • Társterületek részére rendszeresen egyedi riport és elemzés készítés
  • Részt veszel az üzletág riporting rendszerének működtetésében

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony főiskolai vagy egyetemi képzésben
  • Gazdasági területen folytatott tanulmányok
  • Pénzügy/számviteli alapismeretek
A munkakezdéshez szükség lesz egy három hónapnál nem régebbi, három pontos erkölcsi bizonyítványra (kiválasztást követően is beszerezhető)

Munkaidő

  • Legalább 6 hónapos gyakornoki idő
  • Minimum heti 25-30 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1211 Ft/óra diákbér
  • Multinacionális környezet
  • Szakmai gyakorlat leigazolása, szakdolgozatírási lehetőség
  • Szakmai és készségfejlesztések
  • Kiemelkedő teljesítés esetén főállású munkalehetőség
  • Hosszú távú diákmunka

Munkavégzés helye

Budapest XIII.

Budapest