Üzleti elemző - Webshop (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A Praktiker csapata immáron 20 áruházzal, több mint 1500 kollégával jelentős szerepet tölt be Magyarországon a kereskedelmi szektorban. Stabil és megbízható vállalat vagyunk, ahol minden kolléga a #praktikercsalád tagja. Büszkék vagyunk arra, hogy nálunk tervezhető a munkaidő és kreatív a munkavégzés.

A központi webshop osztályunkba keressünk új kollégánkat

ÜZLETI ELEMZŐ – WEBSHOP (Központ)

Milyen feladatok várnak rád:

  • Optimalizálási, költségcsökkentési lehetőségeket kimutató analízisek elvégzése
  • Online értékesítés és konkurencia elemzések készítése
  • Értékesitési hatékonyságnövelő javaslatok készítése, ezek megvalósulásának felügyelete
  • Együttműködés az értékesítési és beszerzési területekkel, az online üzletágat érintő folyamatok kidolgozásában
  • „Key performance indicator” –ok nyomonkövetése, elemzések és eredménykimutatások elkészítése
  • Business case készítés
  • Aktív részvétel az éves üzleti tervezési folyamatban (forecast)
  • Proaktív segítség a vezetői döntésekhez szükséges adatok elemzésében, prezentációk elkészítésében
  • Projektek és technikai változtatások megvalósíthatósága, költség és gazdasági elemzése

Téged keresünk, ha:

  • Van felsőfokú végzettséged
  • Analitikus a gondolkodásmódod
  • Precíz és pontos vagy
  • Az Office alkalmazásokat magas szinten ismereted (kiemelten Excel, SQL, Power Point)
  • Proaktív vagy problémák feltárásban és elemzések készítésében
  • Strukturált a kommunikációs készséged és magabiztos problémamegoldás jellemez
  • Van tapasztalatod az online kereskedelemben

Előny:

  • Angol nyelv ismerete

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Stabil, megbízható munkahely vagyunk
  • Családias a légkör, és segítőkészek a kollégák
  • Változatos, kihívásokkal teli, kreatív feladatok várnak
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség
  • Tervezhető a munkaidő
  • Szerethető munkahely vagyunk
  • Employee Assistance programmal támogatunk

Ha szeretnél egy összetartó csapathoz tartozni, kattints a Jelentkezem az állásra gombra!

Budapest