Üzleti értékesítő (angol nyelven beszélő) (Budapest)

Prémium bőröndök, illetve érdekes, izgalmas kiegészítők és cipők értékesítésével foglalkozó üzlet megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Üzleti értékesítő (angol nyelven beszélő)

Elvárások:

Mikor jelentkezz?, Ha folyékonyan beszélsz angolul és legalább 2 év tapasztalatod van értékesítési területen., Ha úgy érzed, tudásoddal nem csak mi hozzád, de Te is hozzánk tehetsz, hogy még jobbak legyünk., Amennyiben nincs szakmai tapasztalatod, de úgy érzed Te lennél a legjobb, akkor nagyon kiváncsiak vagyunk rád!, ,

Az álláshoz tartozó elvárások:,

  • Folyékony angol kommunikáció,
  • Minimum 2 év kereskedelmi tapasztalat,
  • Gyakorlott e-mail kommunikáció, Word, Excel alapfokú használata,
  • Vidámság, kedvesség, határozottság

Előnyt jelent:

  • Ha dolgoztál már webshoppal (shoprenter),
  • Ha használtál már bármilyen számlázó/ készletkezelő programot.,
  • Social media ismerete, használata.

Feladatok:

  • Napi feladatod lesz a betérő vásárlók kiszolgálása az üzletben, a webshopos csomagok összekészítése, illetve a beérkező áruk kezelése.,
  • Ezeket a feladatokat többen végezzük, így a feladatkörök egymás között kerülnek elosztásra, illetve csapatban is dolgozunk.

Amit kínálunk:

  • Főállású munkakör,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Hosszú távú, biztos munkahely,
  • Lendületes és fiatal csapat,
  • Ha későbbiekben üzletvezető szeretnél lenni nálunk arra is lehetőséged lehet., ,

Munkaidő:,

  • Teljes munkaidős foglalkoztatás.
  • Munkaidő hétfőtől péntekig 9:30-18:00-ig, szombat 10-14-ig.
  • Szombati 4 óra havi maximum kétszer, melyet egy egyeztett hétköznapon adunk ki szabadnapként., ,

Megbízóról:, Üzletünk elsősorban premium bőröndök, illetve érdekes, izgalmas kiegészítők és cipők értékesítésével foglalkozik online és offline., Számunkra a legfontosabb, hogy egy jó hangulatú, közvetlen és őszinte vásárlási élményt nyújthassunk vásárlóinknak, ami leginkább rajtad fog múlni., Prémium kategóriás termékeink értékesítése miatt a vásárlóink is hozzá vannak szokva egy kedves, intelligens értékesítőhöz., Ehhez keresünk Téged, hogy mutasd meg milyen jó élmény nálunk vásárolni.

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest