Üzleti ügyfélszolgálatos munkatárs (Kaposvár)

A hirdetés már lejárt!

A hazai biztosítási piac egyik legerősebb, legdinamikusabb és egyben nagy múltú cég megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Üzleti ügyfélszolgálatos munkatárs

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (diploma) vagy biztosításközvetítői hatósági tanúsítvány,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Pontos, precíz munkavégzés,
  • Érdeklődő, nyitott, együttműködő személyiség,
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • Ügyfélközpontúság,
  • Saját laptop/notebook

Előnyt jelent:

  • Pénzügyi szakterülethez tartozó tanulmányok,
  • Értékesítési szakmai tapasztalat

Feladatok:

  • Ügyfélszolgálati teendők ellátása,
  • Az ügyfelek biztosítottsági állapotának a felmérése,
  • Ügyfelek számára ajánlatok, a nekik megfelelő biztosítási és pénzügyi szolgáltatások összeállítása,
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, ügyfélbázis kialakítása

Amit kínálunk:

  • Jelenleg "home office" végezhető,
  • Teams/videó interjú,
  • Online képzések,
  • Képzés, betanítás mentor munkatárssal,
  • Rendszeres és teljesítménytől függő havi jövedelem,
  • Jó csapat

Munkavégzés helye:

Kaposvár

Kaposvár