Üzletkötő (Budapest)

Partnerünk a magyar flottapiac egy stabil piaci szereplője, több, mint 20 éve működnek ezen a területen. Ha szeretnél egy kisebb, családias csapat megbecsült ÜZLETKÖTŐ kollégája lenni, várjuk a jelentkezésed! Ha vágysz a támogató cég kultúrára és örülnél a szakmai előrelépésre való lehetőségnek is, hosszú távon tudsz a szervezetben gondolkodni!

Üzletkötő

Feladatok

  • Potenciális új ügyfelek megkeresése
  • Saját ügyfélkör kialakítása
  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Ügyfél találkozók és tárgyalások lebonyolítása
  • Árajánlatok kidolgozása, szerződéskötések lebonyolítása
  • Társosztályokkal való aktív együttműködés

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség
  • Min. 2-3 év B2B értékesítésben szerzett tapasztalat (előnyt jelent: flotta háttér / pénzügyi szektorbeli háttér)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • MS Office magabiztos használata, Excel naprakész ismerete
  • Agilis, jól kommunikáló személyiség
  • Csapatjátékos attitűd
  • Tanulási hajlandóság

Amit kínálunk

  • A juttatási csomag részét képezi egy alapbér, havi prémium, céges gépjármű magánhasználattal és céges eszközök (laptop, telefon), cafeteria
  • Rugalmas munkavégzési lehetőség
  • Előrelépés lehetősége

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest