Üzletkötő (Gyál)

Cégünk, az FCC Magyarország Kft. teljes körű hulladékgazdálkodási szolgáltatást nyújt partnerei számára – megtalálva az optimális megoldást ügyfelei egyedi igényeihez, ugyanakkor valamennyi jogszabályi előírást maradéktalanul betartva.

Szakértelmünket és sikerünket mi sem bizonyítja jobban, minthogy 2020-ban immár 13. alkalommal ítélték a cégünk által képviselt márkának a Business Superbrands díjat, valamint mi vagyunk a hulladékgazdálkodási szektor egyetlen Energiahatékony Vállalat címmel rendelkező cége.

Teljesítményorientált sales csapatunkba keresünk olyan ambiciózus ÜZLETKÖTŐ munkatársat, aki aktívan hozzájárul az értékesítési céljaink elérésében.

Téged keresünk, ha:

  • szolgáltatás értékesítésében többéves tapasztalatod van
  • felsőfokú végzettséggel rendelkezel, és előny, ha jól beszélsz angolul
  • van B kategóriás jogosítványod és vezetési rutinod
  • felhasználói szinten tudod kezelni az MS Office eszközöket
  • a kommunikációs és meggyőző készséged az erősséged
  • feladataid ellátása során talpraesett és önálló vagy
  • szívügyed a környezetvédelem

Az alábbi feladatok várnak majd rád:

  • a már meglévő partnereink rendszeres látogatása, szolgáltatásaink ellátásának ellenőrzése, továbbá új, korszerű technológiák kiajánlása
  • ügyfélkörünk folyamatos bővítése az előre meghatározott célszámoknak megfelelően
  • folyamatosan tartod a kapcsolatot a logisztikusainkkal és az adminisztrációdban támogatást nyújtó back-office munkatárssal
  • a szükséges riportok elkészítése
  • figyelemmel kíséred piaci trendet és a partnerek igényeit

Jól fogod magad érezni nálunk, ha:

  • lényeges számodra, hogy bejelentett, teljes munkaidős állásod legyen, ahol a munkádat versenyképes alapbérrel és teljesítményarányos juttatási csomaggal honorálják
  • fontos, hogy a céges személygépkocsit magáncélra is használhatod
  • örülsz a SZÉP kártyára kapott juttatásnak
  • kulcsfontosságú számodra a jó hangulatú csapat, a motiváló légkör
  • szívesen részt veszel a céges rendezvényeinken, mint pl. a családi nap, horgász piknik, külföldi sportnap, foci bajnokság stb.
  • szereted a tiszta elvárásokat, amelyek mentén végezheted a feladataidat, és elvárod, hogy a munkáltatód is betartsa a szabályokat
  • nem szeretnél állandóan váltani, hosszú távon egy munkahelyen képzeled el a jövődet

Munkavégzés helye:

Gyál külterülete

További információ: www.fcc-group.hu oldalon.

Hiszünk a hosszú távú kapcsolatokban, melyek együttműködésre és megbízhatóságra épülnek. Hiszünk a szakértelem fontosságában és az ezáltal biztosított minőség erejében. Hiszünk abban, hogy munkánkkal hozzájárulunk környezetünk védelméhez.

Ha Te is hiszel ezekben, küldd a bruttó fizetési igényedet is tartalmazó önéletrajzodat a Jelentkezés gombra kattintva.

Gyál