Üzletkötő - Értékesítő (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

Cseh tulajdonú, Közép- és Kelet-Európában közel 30 év tapasztalattal rendelkező fűszeripari cég Magyarország észak-nyugati régiójába keres:

Üzletkötő - Értékesítő munkatársat

Feladatok

  • Észak-Nyugat Magyarország területén aktív és önálló üzletek lebonyolítása
  • Meglévő ügyfélkapcsolatok kezelése
  • Új ügyfélkapcsolatok kialakítása
  • Személyes tárgyalások megtervezése és lebonyolítása
  • Riportok készítése angol (esetleg cseh vagy szlovák nyelven) az anyacég számára

Elvárások

  • Reprezentatív, kellemes megjelenés és modor
  • Független, megbízható, lojális, eredményorientált személyiség
  • Kiváló üzletkötői érzék
  • Kitűnő kommunikációs készség
  • Problémamegoldó képesség
  • Legalább középfokú végzettség
  • Számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
  • B típusú vezetői engedély
  • Ideálisan észak-nyugat magyarországi lakos (Győr-Moson-Sopron, Komárom-Esztergom, Vas megye, ill. Veszprém és Fejér megye északi része)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (Előny: cseh vagy szlovák nyelvtudás)
  • Értékesítési munkatapasztalat (2-3 év)

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős állás
  • Szakmai növekedés, előrelépési lehetőség
  • Biztos háttér
  • Szakmai képzések a cseh anyacégnél illetve külföldi leányvállalatoknál
  • Logisztikai, adminisztratív és marketing támogatás az anyacég részéről
  • Bónusz rendszerű fizetés
  • Magyarországi munkavégzés
  • Kezdési idő megbeszélés alapján

Angol és magyar (esetleg cseh/szlovák) nyelven írt önéletrajzokat a Jelentkezem az állásra gombra kattintással várjuk.