Üzletkötő (Kelet-Magyarországi régió), (Budapest)

A Delta Clean Kft. 1 fő ÜZLETKÖTŐ-SZAKTANÁCSADÓT

keres Budapest és Pest megye területére valamint

1 fő ÜZLETKÖTŐ-SZAKTANÁCSADÓT

Kelet-Magyarországi régió területére,

ipari és intézményi tisztítószer termékcsalád értékesítésére.

Feladatok

  • Új ügyfelek megszerzése
  • Meglévő ügyfelek megtartása, velük történő folyamatos kapcsolattartás
  • Saját termékcsalád menedzselése
  • Részvétel új termékek bevezetésében
  • Szaktanácsadás

Elvárások

  • Többéves, hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Jó kommunikációs és tárgyaló készség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Cégautó, mobiltelefon
  • Kreatív önálló munkavégzési lehetőség
  • Továbbfejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest és Pest megye valamint a Kelet-Magyarországi régió

Fényképes szakmai önéletrajzokat az alábbi címre, vagy a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintással várjuk.

Delta Clean Kft.
6800 Hódmezővásárhely,
Makói út 7717/16.
Tel: 62/533-686 Fax: 62/533-687

Bővebb információ a cég tevékenységéről: www.deltaclean.hu weboldalon.

Budapest