Vagyonőr vezető (Százhalombatta)

Vagyonőr vezető

Leírás

Vagyonvédelmi szolgáltatásokkal foglalkozó partnercégünk keresi leendő kollégáját váltásvezető pozícióba!

Feladatok

  • Vagyonőrök szolgálatának felügyelete és segítése
  • Vagyonőrök váltásának a biztosítása, ad-hoc jellegű problémákban való segítségnyújtás
  • Nap elején a létszám, igazolványok, engedélyek ellenőrzése
  • Új kollegák betanítása és mentorálása
  • Telefonos segítségnyújtás
  • 16 fős csapat irányítása

Elvárások
  • Érvényes vagyonőri igazolvány és hozzá tartozó különbözeti vizsga
  • Középfokú végzettség
  • 12 órás műszakok vállalása
  • Számítógépes programok magabiztos használata (adatrögzítés)
  • Kiváló kommunikációs képesség

Előny:
  • 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag és béren kívüli juttatások
  • Ingyenes céges járatok

Munkavégzés helye

Százhalombatta