Vagyonvédelmi IT munkatárs (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Nagy múltú budapesti vagyonvédelmi cég elektronikai vagyonvédelmi rendszerszerek tervezésében, kivitelezésében, valamint e feladatokhoz kapcsolódó IT feladatokban jártas munkatársat keres.

Főbb szolgáltatásaink: kamera, riasztó, tűzjelző és egyéb védelmi rendszerek tervezése, kivitelezése, karbantartása, hibaelhárítása, adminisztrálása.

Vagyonvédelmi IT munkatárs

Feladatok

  • A műszaki tervezési- szerelési feladatok megszervezése, ellenőrzi a vagyonvédelmi rendszerszerelők napi beosztását
  • Felméréseket végez, árajánlatokat készít, illetve ebben segítséget nyújt az értékesítő munkatársaknak
  • Nagyobb kivitelezések személyes vezetése
  • A megrendelésekhez tartozó szerződések előkészítése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, partnerekkel

Elvárások

  • Jó kommunikációs (tárgyalási szintű) készség
  • Biztonságtechnikai végzettség, felsőfokú szakmai végzettség előnyt jelent
  • Szakmai tapasztalat,
  • Hatósági vagyonvédelmi rendszerszerelői igazolvány,
  • Microsoft Office szoftverek haladó szintű ismerete
  • Microsoft Windows operációs rendszer haladó ismerete
  • IP és analóg kamerarendszerek haladó szintű ismerete
  • Paradox és DSC riasztórendszerek haladó szintű ismerete
  • Beléptető rendszerek ismerete
  • IP hálózatok haladó szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Biztonságot nyújtó háttér
  • Szakmai képzések
  • Versenyképes jövedelem
  • Irodai munkarend
  • Közel 30 éves munkáltatói múlt

Munkavégzés helye

  • Budapest

  • A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelöléssel és referencia telefonszámmal várjuk a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.
Budapest