Validációs mérnök (Tatabánya)

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

Validációs mérnök

Feladatok

  • Gyártóberendezések és folyamatok validációs terveinek megírása;
  • Tervben meghatározott feladatok végrehajtása;
  • Teszteredmények kiértékelése és dokumentálása;
  • Eredmények dokumentálása, részvétel az eredmények kivizsgálásában;
  • Kapcsolattartás a nemzetközi projektcsapattal;
  • Dokumentáció elkészítése magyar és angol nyelven;
  • Gyártási folyamatokhoz tartozó kockázatelemzések elkészítése, frissítése.

Elvárások

  • Műszaki vagy minőségügyi felsőfokú végzettség;
  • Középszintű angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Széleskörű juttatások;
  • Tiszta és igényes munkakörnyezet;
  • Skandináv vállalati kultúra;
  • Fejlődési lehetőség, oktatások, tréningek;
  • Rugalmas munkavégzés;

Előnyök

  • Szakmai gyakorlat a felsorolt területek egyikén (statisztikai folyamatszabályozás, diagnosztika, kísérleti tervezés, GMP, automatizálás);
  • Orvosi segédeszköz gyártásban vagy gyógyszeriparban szerzett tapasztalat.

Munkavégzés helye

  • Tatabánya

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven is várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Tatabánya