Validációs mérnök/gyártáselőkészítő mérnök (Tatabánya)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Validációs mérnök/gyártáselőkészítő mérnök

Feladatok

  • - Validációs tervek kidolgozása központi utasítások és minták alapján
  • A tervekben meghatározott ellenőrzési pontok végrehajtása (dokumentáció ellenőrzés, tesztfutások koordinálása)
  • Teszteredmények kiértékelése és dokumentálása, statisztikai számítások
  • Nem teljesült követelmények dokumentálása, részvétel a kivizsgálásban és elhárításban
  • Kapcsolattartás a projektek magyar és külföldi szereplőivel
  • Angol nyelvű projekt dokumentáció elkészítése

Elvárások

  • Gépészmérnöki főiskolai / egyetemi végzettség (előny: automatizálási, gépészeti szakirány);
  • Legalább három éves multinacionális gyártókörnyezetben szerzett gyártás-előkészítő mérnöki / NPI mérnöki tapasztalat
  • Gyártási rendszerek ismerete ;
  • Dokumentum kezelési tapasztalat ;
  • angol nyelv ismeret

Munkavégzés helye

  • Tatabánya

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Tatabánya