Validation Officer (Budapest)

Már szereztél tapasztalatot validációs és minőségbiztosítás területen? Érdekel a gyógyszeripar? Szeretnéd GMP ismereteidet a gyógyszerkészítmények másodlagos csomagolásához kapcsolódó gyártási- és munkafolyamatok területén kamatoztatni?  Jelentkezz most!

Nemzetközi partnerünk originális, vényköteles gyógyszereket forgalmaz Európában, a gyógyszeripar egyik dinamikus növekvő résztvevője, csapatukbe keresünk most Validációs Officer-t.

Validation Officer

Feladatok

  • Kapcsolattartás a Validációs menedzserrel, társosztályok munkájának segítése hazai és nemzetközi szinten is.
  • GxP érintettségű számítógépes rendszerek és gyártó berendezések validálása és kvalifikálása
  • angol nyelvű validációs dokumentum csomag elkészítése
  • információgyűjtés a szükséges validációs tesztek meghatározásához
  • validációhoz köthető deviációk kivizsgálása; javító és megelőző intézkedések kidolgozása és implementálása; change contol folyamatok meghatározása
  • hatósági auditokon való részvétel; oktatások lebonyolítása

Követelmények

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség(gyógyszerész, vegyészmérnök, élelmiszermérnök, biomérnök
  • Minimum 1 év minőségbiztosítási vagy validációs területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes az angol nyelvtudása (írásban és szóban);
  • Előny, ha van GMP/GDP vagy HACCP tapasztalat;

Amit kínálunk

  • Jó hangulatú és dinamikus munkahely
  • Versenyképes bérezés és negyedéves bónusz
  • 100%-os utazási költségtérítés
  • Éves bérfejlesztés
  • Hűségedért bizonyos idő után széleskörű magánegészségügyi ellátást biztosítanak
  • Jól felszerelt közösségi terek, éves csapatépítők
  • Fejlődési, karrier lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest