Vállalati Alkalmazás Üzemeltetési Munkatárs (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Vállalati Alkalmazás Üzemeltetési Munkatárs

Feladatok:

  • A vállalat alkalmazásainak és rendszereinek üzemeltetésében való aktív részvétel;
  • Workflow megoldás üzemeltetése;
  • Alkalmazásokkal kapcsolatos hibák kezelése és elhárítása;
  • Fejlesztési igények, specifikációk támogatása;
  • Tesztelések, verzióváltások előkészítése, ellenőrzése;
  • Dokumentáció naprakészen tartása;
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal;

Ügyfelünk, a villamosenergia piac kiemelkedő hazai szereplője. Most alkalmazás üzemeltető csapatukba keresnek új kollégát.

Elvárások:

  • Alkalmazás üzemeltetésben, vagy hasonló területen szerzett 1-3 év tapasztalat;
  • Alap szintű Windows és Linux szerverüzemeltetési ismeretek (RDP és SSH protokollok ismerete);
  • Elvárások:Alap szintű SQL nyelvismeret;
  • Alapfokú (szakmai) angol nyelvismeret;

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkarend és home-office lehetőség;
  • Folyamatos szakmai fejlődés;
  • Versenyképes fizetés, széleskörű juttatási csomag;
  • Kiváló munkakörnyeze;

Munkavégzés helye: Budapest

Budapest