Vállalati Alkalmazás Üzemeltetési Munkatárs (Magyarország)

Ügyfelünk, a villamosenergia piac kiemelkedő hazai szereplője. Most alkalmazás üzemeltető csapatukba keresnek új kollégát.

Vállalati Alkalmazás Üzemeltetési Munkatárs

Feladatok

A vállalat alkalmazásainak és rendszereinek üzemeltetésében való aktív részvétel;
Workflow megoldás üzemeltetése;
Alkalmazásokkal kapcsolatos hibák kezelése és elhárítása;
Fejlesztési igények, specifikációk támogatása;
Tesztelések, verzióváltások előkészítése, ellenőrzése;
Dokumentáció naprakészen tartása;
Kapcsolattartás a beszállítókkal;

Követelmények

Alkalmazás üzemeltetésben, vagy hasonló területen szerzett 1-3 év tapasztalat;
Alap szintű Windows és Linux szerverüzemeltetési ismeretek (RDP és SSH protokollok ismerete);
Alap szintű SQL nyelvismeret;
Alapfokú (szakmai) angol nyelvismeret;

Amit kínálunk

Rugalmas munkarend és home-office lehetőség;
Folyamatos szakmai fejlődés;