Vállalati Jogász (Tatabánya)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk piacvezető termékeket gyártó nemzetközi vállalat.

Részükre keresünk bővülés miatt tapasztalt szakembert, az alábbi pozícióba:

Vállalati Jogász

Feladatok

  • Partnerünknél a jogi tanácsadói feladatok ellátása teljes munkaidőben;
  • A vevői és beszállítói szerződések átnézése, javítása: a Partnerünknél lévő szabályozások, ill. a magyar és nemzetközi törvények/szabályozások alapján;
  • Jogi folyamatok kidolgozása;
  • Az üzleti tárgyalások támogatása;
  • Tanácsadás minden jogi kérdésben (kivéve az adójogot): pl. szabályozások, adatvédelem, hirdetések, esetleges peres eljárások, munkaügy;
  • A szervezetben dolgozó vezetők képzése jogi kérdésekben;
  • Riportolás a gyárigazgató részére;
  • Együttműködés a vállalat európai központjával angol nyelven.

Elvárások

  • Jogász végzettség;
  • Több éves releváns jogi tapasztalat akár jónevű ügyvédi irodában, akár gyártó/nemzetközi vállalatnál;
  • Erős angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Korrekt, a tapasztalatot értékelő bérezés és juttatási csomag.

Munkavégzés helye

  • Tatabánya

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Tatabánya