Vállalati Kockázatkezelési Munkatárs (Budapest)

Pénzügyi és kockázati elemzés, állásfoglalást készítése vállalati hitel és faktoring ügyletekről

A hirdetés már lejárt!

MNB engedéllyel rendelkező pénzügyi vállalkozás, faktoring főtevékenység

Feladatok

  • Pénzügyi elemzést, kockázati elemzést és állásfoglalást készítesz vállalati hitel és faktoring ügyletekről és esetenként követelésvásárlási ügyletekről, elkészíted a kockázatvállalással kapcsolatos előterjesztéseket
  • Feladatod lesz a kockázatkezelés belső szabályozásának karbantartása, folyamatos aktualizálása, a területet érintő jogszabályváltozások figyelemmel kísérése, a kockázatkezeléssel kapcsolatos feladatok teljeskörű elvégzése
  • Munkád során lehetőséged lesz együttműködni a cég számos más területének szakértőivel a faktoring és hitelügyletek, valamint back-office tevékenység magas színvonalú jogi, kockázati és adminisztrációs hátterének biztosítása érdekében
  • Javaslataiddal részt veszel a faktoring és hitelnyújtási tevékenységet támogató informatikai rendszerek, szoftverek fejlesztésében a hatékonyság folyamatos növelése érdekében
  • Közreműködőként számítunk Rád a faktoring és hitelnyújtási ügyletekkel kapcsolatos statisztikák, riportok elkészítésében
  • Új hitel és faktoring termékek kidolgozásában és bevezetésében működhetsz közre
  • Szakértelmeddel támogatod a cég értékesítési munkáját

Elvárások

  • felsőfokú szakirányú (gazdasági, pénzügyi) végzettséged van,
  • előnyt jelent, ha rendelkezel kockázatkezelési, illetve hitelnyújtási területen szerzett szakmai tapasztalattal, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • az Office-t (Word, Excel, Access, PPT) magas szinten ismered és alkalmazod,
  • a csapatmunkában és az önálló feladatok megoldásában is sikeres tudsz lenni,
  • könnyen tudsz kapcsolatot teremteni és szívesen működsz együtt másokkal,
  • angol nyelvtudásod előnyt jelent, különösen, ha magabiztosan használod írásban és szóban
  • a betanulás után részleges home office lehetőséget kínálunk
  • 4 órás részmunkaidő

Munakvégzés helye

  • 1026 Budapest Szilágyi Erzsébet fasor

Budapest