Könyvelő angol nyelvtudással (Budapest)

Vállalati könyvelő

Partnerünk újonnan épülő, budapesti Shared Service Centerének csapatába keresünk operatív könyvelő kollégát.

Ha szereted a kihívásokat és szívesen csatlakoznál egy növekvő, dinamikus céghez, ahol hasznát veheted eddig megszerzett könyvelői tudásodnak, miközben folyamatosan fejlődhetsz ez a tökéletes lehetőség számodra.

Főbb feladatok

Operatív könyvelőként főbb feladataid lesznek az iroda támogatása már az indulástól kezdve:

  • folyamatos kapcsolattartás a NAV-val, bankokkal és egyéb releváns intézményekkel
  • nyitáshoz szükséges könyvelések elvégzése
  • napi operatív feladatok elvégzése
  • beérkező számlák ellenőrzése és könyvelése
  • kimenő számlák kifizetése és könyvelése
  • havi/negyedéves/éves zárásokban való részvétel
  • tárgyi eszközök nyilvántartása/könyvelése
  • készpénzes számlák kiállítása és kezelése

Téged keresünk, ha

  • legalább 2-3 éves könyvelői tapasztalatod van
  • rendelkezel mérlegképes könyvelői végzettséggel
  • folyékonyan beszélsz angolul
  • megbízható és pontos vagy
  • nem riasztanak meg az adminisztratív feladatok
  • szívesen dolgozol egy dinamikus, új környezetben
  • előny, ha dolgoztál már SSC környezetben, illetve ismered az SAP-t

Munkavégzés helye

Budapest

Mit kell tenned most

Ha felkeltette a lehetőség az érdeklődésed, ne habozz és küldd el nekünk angol nyelvű önéletrajzod a 'jelentkezem' gombra kattintva vagy ajánld ismerősöd.

Budapest