Vállalati szoftver értékesítő (Szolnok)

Többszörösen innovációs díjjal kitüntetett szoftverfejlesztő cég keres munkatársat

SZOLNOKI irodájába

vállalati szoftver értékesítő

(1 fő táv értékesítő és 1 fő táv/utazó értékesítő) munkakörbe.

Feladatok

  • Vállalati szoftverek értékesítése (CRM, vállalatirányítás, PDA-s raktárkezelés, Ipar 4.0 termelésirányítás, gépkarbantartás-szerviz, projektmenedzsment, gépjármű márkakereskedői rendszer, stb.)
  • Hivatalos címlistákból hideghívás hosszútávú tartós utánkövetéssel
  • Webes megkeresések kezelése
  • Leadek előszűrése, kiértékelése
  • Szakmai igényfelmérések készítése
  • Pályázati lehetőségekről nagyvonalú tájékoztatások nyújtása
  • Betanulás után általános szoftverbemutatók megtartása
  • Mélyebb szakmai szoftverbemutatók megszervezése
  • Bemutatókon emlékeztetők írása
  • Ajánlatok előkészítése
  • Szerződések előkészítése mintaszerződések felhasználásával
  • Ügyfél kapcsolattartás, ügyfelek szakmai tájékoztatása és segítése
  • Alkalmanként rendezvények látogatása kapcsolatépítés céljából
  • Rendezvényeken DLM Solutions standján értékesítési munkavégzés, évi pár alkalom
  • Feladatok adminisztrációja DLM Solutions felhő alapú saját ügyviteli rendszerében

Elvárások

  • Felhasználói szintű számítógép ismeret (Microsoft Office)
  • Monoton munkafeladatokra alkalmasság, kiegyensúlyozottság, higgadtság
  • Elkötelezettség, motiváltság
  • Elért teljesítmény központú hozzáállás
  • Ügyfélcentrikus szemlélet
  • Megfelelő kommunikációs, szervező és problémamegoldó készség
  • Proaktív hozzáállás, önálló, pontos munkavégzés
  • Jogosítvány (utazó értékesítőnél elvárás, táv értékesítőnél előny)

Előnyök

  • Felsőfokú végzettség
  • ERP, vagy ügyviteli rendszer használatában szerzett tapasztalat
  • Termelő vállalatnál szerzett ismeret, gyakorlat

Amit kínálunk

  • Innovatív és modern termékeket kínáló munkahely
  • Barátságos munkakörnyezet és szemlélet
  • Üzleti folyamatok megismerése változatos tevékenységi körben
  • Fiatalos, kiváló szakemberekből álló, dinamikus csapat
  • Stabil üzleti háttér
  • Versenyképes alapjövedelem és teljesítmény alapú kiegészítés
  • Havonta céges pizzaparty, évente több csapatépítő program

Munka jellege: Teljes munkaidő, határozatlan idejű

Egyéb juttatások: Mozgóbér teljesítmény alapján

Munkavégzés helye

Szolnok Szigligeti utca irodai és otthoni vegyesen

Szolnok