Vállalati üzlettámogatási gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A Budapest Bank az egyik legjobban teljesítő, és leginkább felelősen működtetett univerzális nagybank erős tőkepozícióval és kockázatkezeléssel, piacvezető folyamatokkal, valamint lakossági és vállalati portfolióval. A kihívásokkal teli környezetben elért eredményeiknek, stabil működésüknek és a kulcsterületeken elért növekedésüknek köszönhetően 2014-ben sorban másodszor nyerték el a MasterCard – Az Év Bankja díját, amely a legjelentősebb elismerés a hazai bankpiacon.

Vállalati üzlettámogatási gyakornok

Feladatok

  • Rendezvények megszervezésének támogatása
  • Kapcsolattartás a vezetőkkel, kollégákkal és külsős partnerekkel
  • Külsős rendezvényeken való részvétel, szponzoráció
  • Marketing eszközigények begyűjtése, beszerzése, és kiosztása
  • A PR és marketing csapat munkájának segítése és támogatása

Elvárások

  • Főiskolai/egyetemi hallgatói jogviszony nappali tagozaton
  • Gazdasági területen folytatott tanulmányok
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret

A munkakezdéshez szükség lesz egy három hónapnál nem régebbi, három pontos erkölcsi bizonyítványra ( kiválasztás követően is beszerezhető)

Munkaidő

  • Legalább fél éves gyakornoki idő, minimum heti 20-30 órában
  • Hosszú távú diákmunka

Amit kínálunk

Munkavégzés helye

Budapest XIII.

Budapest